yummymummy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
yummymummy


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 After Thomas / Tomek i ja

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
BlackRose
Menager
Menager
BlackRose


Liczba postów : 4049
Join date : 20/02/2010

After Thomas / Tomek i ja Empty
PisanieTemat: After Thomas / Tomek i ja   After Thomas / Tomek i ja Icon_minitimeSro Sty 04, 2012 6:41 am

After Thomas / Tomek i ja 7283030.3

Nicola (Keeley Hawes) i Rob (Ben Miles) mają sześcioletniego synka Kyle (Andrew Byrne). Pewnego dnia dowiadują się, że chłopiec choruje na autyzm. Matka Nicoli sugeruje jej, żeby kupiła chłopczykowi psa. Jednak małżonkowie nie potrafią dojść do kompromisu w tej sprawie - mąż twierdzi, że to strata czasu i niepotrzebne zobowiązanie. Po pewnym czasie chwytając się ostatniej deski ratunku, kupują psa. Zwierzę nazwane Tomek odmienia życie całej rodziny.

Film na podstawie ksiażki " Mój przyjaciel Henry". Cos z tej ksiażki zaczerpnięte, ale ksiązka o wiele ciekawsza.
Napisana przez mame tego chłopca.
Powrót do góry Go down
klementyna
Ekspert
Ekspert
klementyna


Liczba postów : 488
Join date : 01/10/2011
Age : 42
Skąd : Derby

After Thomas / Tomek i ja Empty
PisanieTemat: Re: After Thomas / Tomek i ja   After Thomas / Tomek i ja Icon_minitimeSro Sty 04, 2012 12:56 pm

Moze byc fajne
Powrót do góry Go down
http://zbigniewek.wordpress.com
BlackRose
Menager
Menager
BlackRose


Liczba postów : 4049
Join date : 20/02/2010

After Thomas / Tomek i ja Empty
PisanieTemat: Re: After Thomas / Tomek i ja   After Thomas / Tomek i ja Icon_minitimeSro Sty 04, 2012 5:14 pm

poczatek jest ciężki i "mocny" wiec napewno nie wtedy gdy moje dzieci nie spią moge oglądać... na początku sa ataki małego, krzyki, rzucanie się... az ciarki przechodza... w filmie jest bardzo dużo obcięte z ksiażki, jak dla mnie bardzo waznych momentów... chociażby taki, gdzie matka chciała się zabić bo nie dawała rady i oddała małego na kilka dni do szpitala gdzie spał pod wpływem srodkó uspokajających, zeb ona mogła "odsapnać" psychicznie ...poczatek dołujacy strasznie, ale zakończenie dobre Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





After Thomas / Tomek i ja Empty
PisanieTemat: Re: After Thomas / Tomek i ja   After Thomas / Tomek i ja Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
After Thomas / Tomek i ja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
yummymummy :: Hyde park :: filmy związane z autyzmem-
Skocz do: